Beşiktaş FIFA'ya şikayet etmeye hazırlanıyor - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş FIFA'ya şikayet etmeye hazırlanıyor

Share This

Beşiktaş, Loris Karius ile yaşanan krizi FIFA’ya götürmeyi planlıyor. Yönetim, Alman kaleciyi oynamadığı dönemin parasını istemesi nedeniyle FIFA’ya şikayet edecek.


siyahlabeyaz | Alacaklarının ödenmediğini gerekçe gösteren Karius, önce kulübe ihtar çekmiş, 15 gün sonrasında ise sözleşmesini tek taraflı feshetmişti.


Alman kaleci ile bu süreçte yapılan görüşmeler ise sonuç vermemişti. Yaşananların perde arkasında ise 27 yaşındaki kalecinin alacaklarının dışında ligin oynanmamış bölümündeki ücretini istemesi var.

Beşiktaş yönetimi de yaptığı açıklamada "Kulübümüz bu süreçte yaşayabileceği zararlar konusunda tüm hukuki haklarının saklı olduğunu kendisi ve Liverpool kulübüne bildirmiştir" ifadesini kullanmıştı.

Karius’un takımdan ayrılması teknik heyeti de harekete geçirdi. Teknik direktör Sergen Yalçın, Utku ve Ersin’in psikolojik olarak kalan haftalar için hazırlanmasını istedi. Kaleci antrenörleri Levent Açıl ve Hakan Çalışkan ile görüşen Yalçın'ın genç kalecilere güvendiği belirtildi. (Trtspor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder