"Beşiktaş forması giydirecek" iddiası... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

"Beşiktaş forması giydirecek" iddiası...

Share This

Fikret Orman ile Abdullah Avcı görüştüğünde, “iki dost görüşmez mi?” denmişti. Şimdi de Sergen Yalçın ile Arda Turan’ın görüşmesi “hal hatır sorduk. Bayramlaştık” diye gündeme geldi


Sergen Yalçın’ın kısa süre önce Galatasaray’a dönmek isteyen Arda Turan’la bir görüşme yapması, dedikoduların bir anda patlamasına neden oldu… bayramın son günü olduğu iddia edilen görüşmeyle ilgili hem Sergen hem de Arda, “biz abi kardeşiz. Bayramlaştık. Ne var bunda. Hal hatırda soramayacak mıyız?” diyerek görüşme hakkında açıklamalar yapsalar da herkesin kafası karıştı.


Bazı çevreler Galatasaray’a dönmesini beklediği Arda’nın eğer beklediği teklifi alamazsa Beşiktaş’a giderek Sergen Yalçın’la beraber çalışacağını iddia etmeye başladı.

Bu dedikodular üzerine Arda Turan’ın yakın çevresi ise, “Fatih hoca Arda için baba gibiyse, Sergen de abi gibidir. Abi gibidir. Arda’nın Sergen taklitlerini bir görseniz yerlere yatarsınız. Arda’nın Galatasaray’a dönmek istediğini herkes biliyor. Artık sır değil. Ama olmazsa boşta kalacak değil. Beşiktaş’a gider oynar tabii” yorumu yapıyorlar. (Fotospor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder