Beşiktaş'ın ilgilendiği Rafal Gikiewicz konuştu! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Bir süredir Beşiktaş'ın gündeminde bulunan Polonyalı kaleci Rafal Gikiewicz, geleceğine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Ülkesinde konuşan 32 yaşındaki eldiven, İtalya'nın büyük bir kulübünden teklif aldığını açıkladı.


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ın, Alman kalecisi Loris Karius ile yollarını ayırmasının ardından kulübün gündemine gelen isimlerden olan Polonyalı file bekçisi Rafal Gikiewicz, geleceğine dair önemli açıklamalar yaptı.

Beni istemediler...

Ülkesinde konuşan 32 yaşındaki tecrübeli kaleci, ilk amacının Union Berlin'de kalmak olduğunu ancak kulüp tarafından anlamadığı bir şekilde istenmediğini söyledi ve şunları aktardı:

Beklentilerimi azalttım...

Para önemli ancak benim ilk kriterim değil. Zaten beklentilerimi azaltmaya da hazırdım. Ancak bana cevap verilmedi. İlk karşılaşmamdan itibaren kulübün beni tutmak istediği izlenimini de almamıştım.


İtalya'dan büyük bir kulüpten teklif aldığını da açıklayan Gikiewicz, "Umuyorum ki 6 yılın ardından yine Bundesliga'da kalırım" ifadelerini kullanarak transfer tercihini de dile getirmiş oldu.  (fotomac.com.tr / Dış Haberler)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder