Beşiktaşlı Diaby, kariyeri hakkında karar verdi! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaşlı Diaby, kariyeri hakkında karar verdi!

Share This

Beşiktaş’ın sezon başında Sporting Lizbon’dan kiraladığı Abdoulay Diaby, Portekiz basınına açıklamalarda bulundu. Diaby, kariyerine Avrupa’da devam etmek istediğini belirtti.


siyahlabeyaz | Beşiktaş’ın sezon başında Sporting Lizbon’dan kiraladığı Abdoulay Diaby, Portekiz basınına konuştu. Siyah-beyazlı takımda bir türlü beklenen çıkışı gösteremeyen Malili futbolcu, kariyerine Avrupa’da devam etmek istediğini söyledi.


Portekiz basınından A Bola’ya konuşan Diaby; kariyerine Suudi Arabistan, Çin veya herhangi bir Asya ülkesinde devam etmek istemediğini söyledi. Önceliğinin her zaman Avrupa’da olduğunu belirten Malili futbolcu, yeni sezon öncesi durumların henüz netlik kazanmadığı için keskin ifadeler kullanamadığını da  belirtti.

BU SEZON Kİ PERFORMANSI

Bu sezon Beşiktaş’ta bir türlü beklenen çıkışı yapamayan Diaby, siyah-beyazlı takımda toplamda 32 karşılaşmada sahaya çıktı. Malili futbolcu bu maçlarda 3 gol attı ve 2 de gol pası verdi. 28 yaşındaki futbolcunun bonservisini elinde bulunduran Sporting Lizbon’la 2023 sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunuyor. (Asist Analiz)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder