Beşiktaş'ta antrenman tedirginliği yaşanıyor! Atba... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ta antrenman tedirginliği yaşanıyor! Atba...

Share This

Beşiktaş’ta koronavirüs vakasının çıkması sonrası takımda tedirginlik başladı. Başta astım hastası olan Atiba ve birçok oyuncu, riske girmeden 14 günlük karantinadan yana oldukları bildirildi


siyahlabeyaz | Beşiktaş’ta 1 futbolcu ve 1 personelde koronavirüs çıkmasının ardından futbolcularda antrenman tedirginliği başladı. Milliyet'in haberine göre; ligler için 12 Haziran tarihiyle Beşiktaş düğmeye basmış ve koronavirüs testlerini yaptırmıştı. Yarın testten geçecek olan futbolcuların çoğunun, sonuç ne olursa olsun 14 günlük karantinadan yana oldukları öğrenildi.


Özellikle astım hastası olduğu için özel bir ilaçla maçlara çıkan Atiba Hutchinson’ın, deyim yerindeyse şok yaşadığı vurgulandı.

Atiba riske girmek istemiyor

Ligler askıya alınmadan önceki Galatasaray derbisine de çıkmak istemeyen futbolcuların liderliğini yapan Atiba ve birçok oyuncunun, riske girmek istemediği bildirildi. Yarınki testlerin sonucu çıkana kadar antrenmanlarını askıya alan Beşiktaş Yönetimi, Sağlık Bakanlığı ile temasa geçerek ne yapılması konusunda tavsiyeler alacak.

Beşiktaş Yönetimi acil olarak durum değerlendirmesi yaparken, gerekirse tüm futbolcuları Nevzat Demir Tesisleri’nde karantinaya almayı planladığı ortaya çıktı.

Bu konuda henüz bir yol haritası çizmeyen yönetimin, karantina olmaması durumunda ise sıklıkla takıma test yaparak antrenmanlara devam etmeyi planladığı vurgulandı. (Fanatik)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder