Beşiktaş'ta kalan 8 haftada gençler sahne alacak! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ta kalan 8 haftada gençler sahne alacak!

Share This

Süper Lig maçları 12 Haziran'da kaldığı yerden devam etmesine karar verilirken, Beşiktaş'ta bu dönem, gelecek sezona hazırlık kapsamında ...


Süper Lig maçları 12 Haziran'da kaldığı yerden devam etmesine karar verilirken, Beşiktaş'ta bu dönem, gelecek sezona hazırlık kapsamında değerlendirilecek. Siyah-beyazlı ekibin teknik patronu Sergen Yalçın, kalan haftalarda bu sezon çok az forma giyen ya da süre alamayan isimlere şans vermeyi planlıyor.

Başkan Ahmet Nur Çebi ile bu konuda bir görüşme gerçekleştiren tecrübeli çalıştırıcı "Elimizde potansiyeli yüksek oyuncular var. Bu dönem hem gençler, hem de bizim için bir fırsat" dedi. Başkan Çebi'nin de bu konuda aynı görüşte olduğu ve Sergen Hoca'ya destek verdiği belirtildi.


YENİ OMURGA

Yalçın'ın kalan haftalarda en çok forma vermeyi istediği isimler ise şöyle: Ersin Destanoğlu, Rıdvan Yılmaz, Erdoğan Kaya, Kartal Yılmaz ve Dorukhan Toköz. Karius ile yolların ayrılmasından sonra Sergen Yalçın'ın kaleyi Ersin Destanoğlu'na devretmeyi istediği öğrenildi.

Stoperde ise bu sezon sürekli sakatlanan Ruiz ve Roco yerine 18 yaşındaki Erdoğan Kaya'nın şans bulması bekleniyor. Sol bekte ise Caner'in yerine Rıdvan Yılmaz forma giyecek. Sözleşmesi bitecek olan Elneny ve ücretine zam isteyen Atiba da yerini Dorukhan ile Kartal Yılmaz'a bırakacak. (duhuliye)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder