Beşiktaş'ta Sergen Yalçın’ın ipini çektiği gençler! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın’ın ipini çektiği gençler!

Share This

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, beklenen performansı gösteremeyen gençleri kadroda düşünmüyor.


Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın gençlerle ilgili kararını verdi. 


Başarılı teknik adam büyük umutlar beselenen Oğuzhan Aydoğan ve Hazar Torunoğulları’nın kendilerine bir faydası olmayacağına karar verdi. Sözleşmelerinin yenilenmemesini istedi. Aynı şekilde Ümraniyespor’a kiralanan Ajdin Hasic, Giresunspor’a kiralanan Muhayer Oktay ve İstanbulspor’a kiralanan Oğuzhan Akgün’den da umudu kesti. En doğru ücrete satılmaları için rapor verdi. İlkay İşler, Almos Kalafat, Mertcan Açıkgöz ve Doğukan Özkan’ın ise kurulursa rezerv ligde oynamalarına karar verdi. Onun dışında A takımda oynama ihtimalleri olmadığı raporunu hazırladı. 

BEŞİKTAŞ’IN ALT YAPISINDAN KIRGIZ HAMLESİ

Bu arada Beşiktaş alt yaş gruplarında gözünü Kırgızistan’a dikti… siyah-beyazlılar öcelikle 2014’te filiz lisans çıkararak Avtandil Duishoev’i alt yapıya kattı. 10 yaşından beri alt yapıda oynayuyor. Siyah-beyazlılar bir yıl sonra 2015’te Adılet Kanybekov’a 13 yaşındayken yine filiz lisans çıkardı. Beşiktaş son olarak 2017’de 10 yaşındaki Osman Sadykov’a filiz lisans çıkardı. Üç Kırgız oyuncu da şu anda Beşiktaş’ın alt yapısında oynuyor. (Fotospor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder