Beşiktaş’ta yeniden Corona Virüs testine girecek! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş’ta yeniden Corona Virüs testine girecek!

Share This

Vaka sayısı 10’a yükselen Beşiktaş, Çarşamba gününü bekliyor. Siyah beyazlılar, yeniden Covid 19 testine girecek ve çıkacak sonuca göre de yol haritasını belirleyecek.


siyahlabeyaz | Hafta içinde 8 kişinin Covid-19 testinin daha pozitif çıkmasıyla vaka sayısı 10’a yükselen siyah beyazlılara, Nevzat Demir Tesisleri’nde yeniden test yapılacak.


Çıkacak sonuçlara göre de yeni planlama belirlenecek. Son test sonuçlarının açıklanmasının ardından antrenmanlar iptal edilmiş ve karantina süreci başlamıştı. Bu süreci evlerinde geçiren futbolcular, teknik ekibin kendileri için hazırladığı bireysel programları uygulamaya devam ediyor.

Çarşamba günü yapılacak test sonrasında vakalar devam ederse antrenmanlar başlamayacak. Sonuçların negatife dönmesi durumunda ise yeni bir çalışma takvimi oluşturulacak.

Teknik direktör Sergen Yalçın ve ekibinin lig başlayana kadar takımın temposunu yukarıya çekebilecek çalışmalar üzerinde durduğu öğrenildi.

Siyah beyazlıların bu dönemdeki tek tesellisi ise Başkan Ahmet Nur Çebi ve diğer vakaların durumlarının ciddi olmaması. (TRT Spor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder