"Sergen Yalçın bizim için büyük şans" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

"Sergen Yalçın bizim için büyük şans"

Share This

Sivasspor'un, Beşiktaş'tan kiraladığı Fatih Aksoy, beIN SPORTS'a özel açıklamalar yaptı.


İşte Fatih Aksoy'un açıklamaları:


"Futbolu çok özlemişiz. 2 ay gibi bir süre ayrı kaldık, bizim için çok uzun bir zaman. Takım arkadaşlarımızla hasret gideriyoruz diyebilirim."

"HER ŞEYİN BAŞLANGICI BEŞİKTAŞ"

"Zor bir karardı benim için. Beşiktaş'ta çok büyük aşamalar kaydedip Süper Lig seviyesine gelmiştim. Profesyonel hayata geçişi düşününce, Beşiktaş her şeyin başlangıcıydı diyebilirim. 1-2 teklif daha vardı ama Sivas'ın hem kulüp yapısı hem de takımın ligdeki durumu burayı seçmemde bir etken olmuştu. "Kalıp, orada bekleyebilirdim, bunun bana ne katacağını bilmiyordum. Ben gidip savaşmak istedim. Çünkü orada kalsaydım, Beşiktaş formasını hiç giymeden 1 sene daha kalıp ayrılabilirdim. Çok doğru bir karar aldığımın farkındayım."

"ÖN LİBERODA MUTLUYUM"

"Ön liberoda gerçekten mutluyum ve takıma daha çok katkı verdiğimi düşünüyorum, bu da beni motive ediyor. Ama bu sezon bazı maçlar sağ bek oynadım, maç içindeki değişikliklerden. Ön liberoda daha rahatım."

HEDEFİM BEŞİKTAŞ'A GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE DÖNMEKTİ

"Daha 8 maç var. Sezon sonuna kadar Sivasspor'un oyuncusuyum. Buraya gelirken de, sezon içinde de ilk hedefim buraya hizmet etmekti. Ondan sonra da buraya istenilen şekilde hizmet ederek, Beşiktaş'a güçlü bir şekilde dönmekti. Bunu da iyi bir oranda başardığımı düşünüyorum."

"SERGEN YALÇIN BİZİM İÇİN BÜYÜK ŞANS"

"Hoca zaten takımlarda yaptığı başarılar, camianın ve taraftarın onu istemesiyle herkesin üzerinde birlik olduğu bir isim. Altyapıdan da gelmesi bizim için büyük bir avantaj. Umarım döndüğüm zaman altyapıdan gelenlerle bu avantajı iyi kullanabilirim. Bizim gibi altyapıdan gelen oyuncular için büyük bir şans. Altyapıdan gelenlerle konuştuğumda da hocanın onlara karşı güzel bir tavrı olduğunu anlatıyorlar." (beIN Sports)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder