Ahmet Nur Çebi çağrı yaptı! "Geri dön..." - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Ahmet Nur Çebi çağrı yaptı! "Geri dön..."

Share This

Mali tablonun pek de iç açıcı olmadığı Beşiktaş’ta Başkan Ahmet Nur Çebi ve kurmayları, sezonun sona ermesiyle birlikte altyapı seferberliğine başlayacak.


Geçtiğimiz günlerde mali tablonun kötüye gittiğini açıklayan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, acil durum düğmesine bastı. Siyah-beyazlı kulüpte gençleştirme operasyonuna başlayan Çebi ve kurmayları; yeni planlanmayı teknik direktör Sergen Yalçın’a iletti.


MEHMET EKŞİ’YE DAVET

Sergen Yalçın’dan da onayı alan yöneticiler, bu bağlamda eski altyapı görevlisi Mehmet Ekşi’yle görüşme gerçekleştirdi. A Takım ve altyapı arasında köprü görevi görecek olan Ekşi’ye, ‘Geri dön’ çağrısı yapıldı. Tecrübeli isme sınırsız yetki verecek olan Çebi, daha önce de altyapı konusunda başarılara imza atan Ekşi için Sergen Yalçın’dan da onay aldı.

YABANCI FUTBOLCULAR, İNDİRİME SICAK BAKMIYOR

Beşiktaş’ta aynı zamanda yabancı futbolcularla sözleşme indirimleri konusunda görüşmeler sürerken, oyuncuların kesintiye sıcak bakmadığı öğrenildi. (Asist Analiz)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..



Hiç yorum yok:

Yorum Gönder