Stanislav Kritsyuk'un menajeri: "Beşiktaş'la görüşüyoruz" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Stanislav Kritsyuk'un menajeri: "Beşiktaş'la görüşüyoruz"

Share This

Krasnodar ile sözleşmesi sona eren ve Beşiktaş'la ismi anılan Stanislav Kritsyuk'un menajerinden açıklama geldi.


Rusya Premier Lig takımlarından Krasnodar forması giyen ve bu sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Stanislav Kritsyuk'un menajeri Türkiye'den teklif aldıklarını söyledi. 

Beşiktaş'la ismi anılan ve siyah beyazlıların listesinde olduğu öne sürülen Stanislav Kritsyuk'nun menajeri, kulüp ismi vermemesine rağmen Türkiye'den teklif aldıklarını açıkladı. 

"TÜRKİYE'DEN TEKLİF ALDIK"

Stanislav Kritsyuk'un menajeri Fernandes yaptığı açıklamada, "Krasnodar ile şu anda bir sözleşmesi var ve bu sözleşmeye saygı duyuyoruz. Ancak sözleşmesi kısa süre sonra sona erecek. BU yüzden diğer seçenekleri değerlendirme hakkımız var. Kritsyuk ile ilgilenen kulüplerin isimlerini veremiyorum. Yunanistan, Türkiye, İspanye ve İsviçre'den ilgilenen kulüpler olduğunu söyeyebilirim. Serbest kaldığı anda birçok kulüp onunla ilgilenecektir. Ağustos'ta netlik kazanır." ifadelerini kullandı.  (Futbol Arena)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder