Beşiktaş transferi bitirdi! 19'luk yetenek... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş transferi bitirdi! 19'luk yetenek...

Share This

Altyapı çalışmalarına devam eden Beşiktaş, 19'luk genç yeteneği kabul etti. Aktarılan bilgilere göre siyah beyazlı kulüp, Jorel Eto'o Beh Nguema'nın gelişimini olumlu buldu ve kadrosuna kattı. Genç futbolcu, konu ile ilgili görüşlerini paylaştı.


Kısa süre önce Beşiktaş altyapısına denenmek için alınan 19 yaşındaki Jorel Eto'o Beh Nguema'nın, siyah beyazlı yönetimce kabul edildi ifade edildi.

Genç orta saha oyuncusu, siyah beyazlı yönetimin kendisini kabul etmesine ilişkin, "Gerçekten çok mutluyum çünkü ben nereden geldiğimi çok iyi biliyorum. Testleri geçeceğimi, başarılı olacağımı biliyordum. Çünkü benim başka fırsatım yok. Bu yüzden şansımı yakaladım ve bundan sonra yapacağım son şey, kulübüm Beşiktaş ile resmi sözleşme imzalamak olacak. Öte yandan Gabon'un Türkiye Büyükelçisi Sayın Jérôme Efong Nzolo'ya da destekleri için teşekkür ederim. Benim için önemli bir adım oldu." dedi.

GABON'DA SEVİNÇLE KARŞILANDI

Gabon basını, konu ile ilgili yazdığı haberde, "Genç vatandaşımız, resmi imzayı atmasının ardından ilk etapta yedeklerde yer alacak ve gelecek sezon takımını gençleştirmeyi düşünen Teknik Direktör Ali Rıza Sergen Yalçın ile gelişecek." dedi.  (fotomac.com.tr | DIŞ HABERLER)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder