Giovanni van Bronckhorst açıkladı! Beşiktaş'ı bu yüzden reddetmiş - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Giovanni van Bronckhorst açıkladı! Beşiktaş'ı bu yüzden reddetmiş

Share This

Beşiktaş'ta Fernando Santos’tan önce hoca adaylarından olan Giovanni van Bronckhorst Beşiktaş'ı neden reddettiğini açıkladı.

siyahlabeyaz | Fernando Santos öncesi Beşiktaş'ın gündeminde yer alan teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst, siyah beyazlı takımla neden anlaşamadığını açıkladı.


Almanya'nın RTL kanalına konuşan 49 yaşındaki teknik adam, Beşiktaş ile flörtü sorulduğunda kendisine teklif yapan bazı takımlar olduğunu belirterek "Doğru, evet. Teklif veren bazı kulüpler var ama bana yeniden başlamak istediğimi hissettiren bir takım olmadı" diye konuştu.

“HAYATIMIN ŞU ANKİ DURUMUNDAN MEMNUNUM”

Van Bronckhorst, Beşiktaş'a transferinin gerçekleşmemesinde Van Gastel'in çalıştırdığı NAC Breda'nın siyah beyazlıları reddetmesinin etkili olup olmadığının sorulması üzerine ise sebebin bu olmadığını söyledi ve "İnsanlar doğal olarak bir kulübün ilgilendiğini düşünüyor ama teklif geldikten sonra kulüple ve bulunacağınız pozisyonla ilgili her şeyi araştırmaya başlıyorsunuz. Tabii birlikte gittiğiniz ve çalışmak istediğiniz personel de. En sonunda da bu işin içinde olup olmak istemediğinize karar verirsiniz. Benim için katılmanın zamanı değildi" ifadelerini kullandı.

Şu anda bir kulüp aramadığını söyleyen Hollandalı hoca, "Hayatımın şu anki durumundan memnunum. Ama eğer güzel bir kulüpten teklif varsa bunu da her zaman dinlemek isterim" dedi.

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder