Beşiktaş'ta "Yeni Semih’ler yolda" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ta "Yeni Semih’ler yolda"

Share This

Kartal sezonu kaybetti; ama Serdar Topraktepe’nin de cesaretiyle öz kaynaktan müthiş bir santrfor çıkardı. Semih Kılıçsoy’un önünü açan başarılı antrenör, yeni yeteneklere dikkati çekti.

siyahlabeyaz | Beşiktaş açısından yüzlerin gülmediği Süper Lig’in 2023-24 sezonunun en büyük kazanımı Semih Kılıçsoy. Genç santrforun yükselişine önayak olan isimlerin başını ise Serdar Topraktepe çekiyor.


Rıza Çalımbay ile Fernando Santos arasındaki geçiş sürecinde taşın altına eline koyan Topraktepe, güvenini boşa çıkarmayan öğrencisiyle gurur duyuyor. 2-1’lik Hatay galibiyetinde Kılıçsoy siyah-beyazlı formayla ligdeki ilk golünü atarken, Kasımpaşa’yı (1-3) bir ve Rize’yi (0-4) iki kez üzdü. Haliyle onu ilk 11’e alan dönemin 19 Yaş Altı Takımı Teknik Sorumlusu Serdar Hoca’nın da göğsü kabardı.

‘Geleceğimiz emin ellerde’

Kartal efsanesi, mevcutta Santos’un üç yardımcı antrenöründen biri. 100. yıl şampiyonluğu da yaşayan unutulmaz oyuncu, sürdürülebilir başarı için altyapıya ilişkin müjdeler verdi.

Türk futboluna yeni yıldızlar hediye edeceklerini belirten deneyimli çalıştırıcı, kulübün geleceğinin emin ellerde olduğunun altını çizdi. Kasım 2021’de profesyonel sözleşme imzalayan 18 yaşındaki Semih’i metheden Topraktepe “Her evladımıza özel idman ve çalışma programları uyguluyoruz. Yakında iki-üç gencin adını daha ezberleyeceksiniz. Bunlardan biri de 2007 doğumlu Mustafa Erhan Hekimoğlu” diye konuştu. (Diriliş Postası)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder