Colley ve Muçi'den maç sonu açıklamaları! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Colley ve Muçi'den maç sonu açıklamaları!

Share This

Beşiktaş'ın savunma oyuncularından Omar Colley, 2-1 kaybettikleri Antalyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Mağlubiyeti hak etmediklerini söyleyen Colley, "Maça kötü başladık. Kötü başladıktan sonra bir gol yedik. Daha sonrasında penaltı oldu. Sonrasında geri dönmeye çalıştık. İkinci yarıda performansımızla ben hak etmediğimiz bir mağlubiyet aldığımızı düşünüyorum. İkinci yarı özelinde kaybetmeyi hak etmediğimiz bir maç olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Maçtaki partneri Joe Worrall'ı performansını değerlendiren Colley, "Derin ve geniş bir kadromuz var. Necip bugün cezalıydı, onun yerine Joe oynadı. İyi de oynadığını düşünüyorum. Maça kötü başladığımızı söylemiştim, bunu düşünmeliyiz. Bu detayları düzeltmemiz gerekiyor" dedi.

Beşiktaş'ın yıldız oyuncusu Ernest Muçi ise şu değerlendirmelerde bulundu.

Mental olarak güçlenmeleri gerektiğini söyleyen Muçi, "Bence öncelikle takım olarak daha iyi olmalıyız. Daha güçlenmemiz gerekiyor. Mental anlamda kafaları daha güçlü hale getirmeliyiz. Bunu hep birlikte yapmalıyız. Sonrasında da bir sonraki maçı kazanmaya hedeflememiz gerekiyor" dedi.

"BESLENEMİYOR MUSUN?" SORUSUNA YANIT

"İleride yeteri kadar beslenemediğini düşünüyor musun?" sorusunu yanıtlayan Muçi, "Cevabı zor, buna ne cevap vereceğimi bilmiyorum. Daha farklı yollar denemek gerekiyor belki gol atmak için. Geliştirmemiz gerekenler var. Önümüzde zamanımız var. Bunların üzerine çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyazHiç yorum yok:

Yorum Gönder