Hasan Arat çağrı yaptı, sponsorlar destek verdi! İşte Galatasaray derbisi primi - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Hasan Arat çağrı yaptı, sponsorlar destek verdi! İşte Galatasaray derbisi primi

Share This

Tüm gözlerin yarın oynayacak Galatasaray maçına çevrildiği Beşiktaş’ta Başkan Hasan Arat’ın derbi için prim çağrısına sponsorlardan destek geldi. İşte detaylar…

siyahlabeyaz | Başkan Hasan Arat'ın Galatasaray derbisi için prim çağrısına Beşiktaş'ın sponsorlarının bazılarından olumlu cevap geldi... Göğüs sponsoru Rain, sırt sponsoru Beko, kol sponsoru Aksa; Galatasaray derbisinin kazanılması durumunda verilmek üzere açıklanacak prim için Başkan Hasan Arat'a destek verdi.


Ayrıca Özyeğin Grubu da derbinin kazanılması durumunda Arat'ın çağrısına kulak vererek prime destek olma kararı aldı.

2 SPONSORDAN RET

Beşiktaş'ın sponsorlarından şort sponsoru Nesine ve konç sponsoru Papara ise Hasan Arat'ın çağrısına olumlu cevap vermedi.

Başkan Hasan Arat'ın yarın oynanacak Galatasaray derbisi için verilecek primi bu akşam takımla yiyeceği son akşam yemeğinde açıklaması bekleniyor.

Sponsorların da verecekleri ekstra primlerle Galatasaray derbisi için çok ciddi bir primin gündeme geleceği gelen bilgiler arasında. (Fotospor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder