Beşiktaş cephesinden Anderson Talisca ve Angel Di Maria açıklaması! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş cephesinden Anderson Talisca ve Angel Di Maria açıklaması!

Share This

Transfer tescil dönemi başladı ve Beşiktaş'ta çalışmalar son hız devam ediyor. Siyah-beyazlı ekibin Asbaşkanı Mete Vardar, Anderson Talisca ve Angel Di Maria hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı.

Beşiktaş Asbaşkanı Mete Vardar, yeni sezon için açıklamalarda bulundu. Transfer çalışmaları hakkında da konuşan Vardar, dikkat çeken ifadeler kullandı.

"Geçen sezon lige çok hazır girmedik. Bu sene planlama çok erken başladı. Al-Musrati, Muçi ve Svensson takımın önemli oyuncuları haline geldi. Bu sene şu ana kadar Rafa geldi. Bütün dünya otoritelerinin takdir ettiği bir oyuncu. Başkanımız ve Hüseyin Yücel'in emek verdiği bir süreçte Feyyaz Abimizin de sürece katılmasıyla beraber transferi gerçekleştirdik. Önemli bir karakter aldık. Takıma saha dışında da çok fazla katkı sağlayacak. Paulista, hırsı ve enerjisiyle çok fazla şey katacak. Biz geldikten sonra 11'de doğrudan oynayacak 5 transfer yaptık. Takıma katkı sağlayacak oyuncular alacağız. Biz gelip oynayacak oyunculara değer veriyoruz."

"TALISCA, DI MARIA DİYORLAR"

"Oğlum kızım bana her gün 'Talisca gelecek mi, Di Maria gelecek mi?' diyor ama ben onlara Semih'i anlatıyorum."

CENK TOSUN AÇIKLAMASI

"Cenk Tosun çok değerli bir oyuncu. Hem karakter olarak hem de tecrübe olarak hakkında bir şey söylememe gerek yok. Avrupa Şampiyonası sonrası değerlendirme yapılacaktır. İnşallah iki taraf için de hayırlı bir noktaya gelecektir."

SALİH UÇAN SÖZLERİ

"Salih bize katkı sağlamış başarılı bir isim ama kendisine 'tam damga vuramadın' dedim. Yıllar sonra adın geçtiği zaman 'Beşiktaş'ta bir Salih Uçan vardı' diye adını ansınlar isterim dedim. O da çok çalışıyor. Tecrübesiyle birlikte yine katkı vermeye devam edecektir." (Fanatik)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder