Menu

Futbol

Basketbol

Vodafone Arena

Taraftar Köşesi

Voleybol

Hentbol

» » » » » » Ali Ece: "Gomez şu an, Beşiktaş'a gelse..."


siyahlabeyaz 08:46:00 0

Beşiktaş'ta yaşanan son gelişmeleri yorumlayan Ali Ece, şu an Beşiktaş'a Gomez'i getirsen orta sahanın yapısından dolayı eski performansını gösteremeyebilir" dedi!


siyahlabeyaz | Milli takımlara 12 oyuncusunu gönderen Beşiktaş'ta diğer futbolcular da lige verilen arada izin yapıyor. Konya deplasmanından bir puanla dönen Siyah Beyazlılar Perşembe günü Nevzat Demir Tesislerinde toplanarak çalışmalara başlayacaklar.


Oğuzhan ve Ljajic'e Özel Görev!
Yaşanan puan kayıplarından mutsuz olan teknik direktör Şenol Güneş'in özel önlemler alacağı öğrenildi. Beşiktaş'ta teknik heyet ilk olarak takımın pas oyunundaki eksiklerini gidermeyi hedeflerken Siyah Beyazlılarda Oğuzhan ve Ljajic ikilisinin takımın sahadaki yöneticileri olması bekleniyor.

"Gomez, Beşiktaş'a da Gelse..."
Beşiktaş'ta yaşanan gelişmeleri yorumlayan  Ali Ece, Mario Gomez Beşiktaş'a gelmeden önce büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. Beşiktaş'ta ise sağ ve soldan beslenince nasıl oynadığı görüldü. Beşiktaş'a şu anda Gomez'i bile getirsen Oğuzhan-Atiba ve Sosa üçlüsüyle yakaladığı formu yakalayamaz" dedi! (Fanatik)«
Sonraki
Sonraki Kayıt
»
Önceki
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok

Habere Yorum Bırak