"Beşiktaş, Gomez kalsın diye transfer yapmaz" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Bu sezon şampiyonluk sevinci yaşayan Fikret Orman, Beşiktaş'ın transfer gündeminde ki Gökhan Gönül, Bilic'in kıskacındaki Gökhan Töre ve en çok merak edilen konulardan biri olan Mario Gomez'e ilişkin soruları yanıtladı.


7 yıl aradan sonra şampiyon olarak hasreti dindiren Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman, transferlerle ilgili taraftara mesaj verdi. İşte Fikret Orman'ın Vatan Gazetesi'ne verdiği röportajdan transferlerle ilgili olan kesit;

Mario Gomez’in “Şampiyonlar Ligi için kadroya yatırım yapılırsa Beşiktaş’ta kalırım” şeklinde bir demeci oldu? Bu konuda sizin görüşünüz nedir?
 
Beşiktaş, Gomez kalsın diye transfer yapmaz
“Ben oyuncuma kamuoyu üzerinden bir mesaj vermeyi doğru bulmam. Beşiktaş’ın bir kadro yapılanması vardır. Beşiktaş, Gomez kalsın diye transfer yapmaz, biz başarılı olmak için transfer yaparız. Bizde oyuncularımız futbol takımını yönetmezler, yönetemezler.”

Fenerbahçe ile sözleşmesi biten Gökhan Gönül’ün önümüzdeki sezon Beşiktaş formasını giyeceği herkes tarafından konuşuluyor, bu doğru mu?
 
“Gökhan Gönül, A Milli Takım oyuncusu. İyi de bir futbolcu. Biz anlaşmış olsak zaten açıklardık. Gökhan kadromuzda görmek isteyeceğimiz bir oyuncu. Ancak Fenerbahçe’den geldiği için değil, iyi bir oyuncu olduğu için isteriz.”
 
'Töre'nin 3 sene daha kontratı var'
 Gökhan Töre’nin West Ham’a gittiği iddiası hakkında ne söylersiniz?
 
“Gökhan Töre, Beşiktaş’ın kontratlı oyuncusu. Çok kıymetli bir futbolcu. Biz de bu yüzden almıştık. Bonuslarla 5.5 milyon Euro’ya gelmişti. 3 yıl daha sözleşmesi var. Bizim olurumuz, bilgimiz olmadan hiçbir takıma imza atması mümkün değil.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder