Beşiktaş yeni sezonda nostalji forması giyecek - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Süper Lig'de Şampiyonluk sonrası kutlamalara doymayan Beşiktaş'ın İzmir Çeşme'de ki organizasyona katılan Başka Fikret Orman, transfer taraftara sürpriz olsun derken, yeni sezonda giyecekleri formaların birinin nostalji olacağını söyledi.


Spor Toto Süper Lig'de 7 yıl aradan sonra mutlu sona ulaşan Beşiktaşİzmir'de şampiyonluğu baloyla kutladı.

Ege Beşiktaş Kongre Üyeleri Derneği, Ege Beşiktaşlı İş Adamları Derneği, İzmirBeşiktaşlılar Derneği ve Motosikletli Kartallar Grubu Derneği'nin Swissotel Grand Efes'te ortaklaşa organize ettiği geceye Başkan Fikret Orman, yöneticiler ve siyah-beyazlı takımın efsane futbolcularından Feyyaz Uçar katıldı. Başkan Fikret Orman, geceye katılan 700 civarında kongre üyesi ve taraftarla tek tek el sıkışırken Beşiktaşlılar, sahne önünde sergilenen şampiyonluk kupasıyla hatıra fotoğrafı çektirmek için uzun kuyruklar oluşturdu.

Orman, yaptığı konuşmada Mart 2012'de göreve geldiklerinde siyah-beyazlı camianın başının önde olduğunu, taraftarın 'Beşiktaşlıyım' demeye çekindiğini söyleyerek, "Çok zor dönemlerden geçmiş bir camiayız. Çanakkale Savaşı'nda 22, Sarıkamış'ta 8 şehit vermiş, Kurtuluş Savaşı'na katılmış bir kulübüz. Sıkıntılı günlerimiz oldu. Stadı yıktığımızda tekrar yapamayacağımızı iddia ettiler. Neredeyse bütün sezon deplasmanda oynadık. Ancak alkışı sonuna kadar hak eden futbolcularımızın performansıyla hak ettiğimiz şampiyonluğa ulaştık. Quaresma sezon başında bana, 'Evime dönmek, Türkiye'yi siyah-beyaza boyamak istiyorum' demişti. Bu hayal gerçekleşti" dedi.

FİKRET ORMAN POYRAZ KARAYEL DİZİSİNDE OYNADI
Bundan sonraki dönemde Türkiye'nin en büyük kulübünün Beşiktaş olduğunu herkese göstereceklerini dile getiren Orman, "Şerefimizle oynayıp hakkımızla şampiyonluklar kazanmaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Başkan Orman, balo öncesi İzmir Beşiktaş Store'da açılan 1988-2016 yılları arasındaki formaların yer aldığı sergiyi de ziyaret etti. Yeni sezonda nostalji forması da giyeceklerini belirten Orman, "Formanın sırtında yazacak isim taraftara sürpriz olsun" dedi. Baloda şampiyonluk klibini izleyip şampiyonluk pastası kesen Beşiktaşlılar, siyah-beyaz renklere gönül vermiş şarkıcıların performanslarıyla eğlendi.

Kaynak : Haberler.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder