Volkan Babacan'ın fiyatı 8.5 milyon Euro - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Volkan Babacan transferi için sıcak saatler yaşayan Siyah beyazlılar’a 8.5 milyon euro'dan kapıyı açan Medipol Başakşehir, Beşiktaş'ın 5 milyon euro artı bonservisiyle birlike bir futbolcusunu vererek transferi noktalamak istediği iddia edildi.


Denys Boyko’nun takımdan ayrılma ihtimali nedeniyle kaleci arayışına başlayan Beşiktaş’ın, Medipol Başakşehir’in milli kalecisi Volkan Babacan için yaptığı teklifin detayları ortaya çıktı.

Siyah-beyazlıların, Volkan için henüz resmi bir teklifte bulunmadığı aktarıldı. Ancak Kartal’ın başarılı file bekçisi için 5 milyon euro bonservis bedelini gözden çıkardığı belirlendi.


Siyah-beyazlı kulüpten sızan bilgilere göre Medipol Başakşehir’in 8.5 milyon eurodan kapıyı açtığı ve bu rakamın Beşiktaş tarafından çok yüksek bulunduğu öğrenildi. Kartal’ın 5 milyon euronun yanı sıra bir futbolcuyu da bonservisiyle birlikte Başakşehir’e vermeyi önerdiği kaydedildi. Siyah-beyazlı yönetimin, Boyko’nun satılması halinde gelecek bonservisle Volkan Babacan’ı kadroya katmanın hesaplarını yaptığı ifade edildi.

Beşiktaş’ın, Volkan Babacan’ın yanı sıra Bursasporlu Mert Günok’la da ilgilendiği öğrenildi. Teknik Direktör Şenol Güneş’in, Boyko ve Günay’ın ayrılması halinde Volkan ve Mert’in transfer edilmesini istediği belirlendi.


Kaynak : Milliyet

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder