Beşiktaş'tan Galatasaray'a derbi cevabı! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş - Akhisar maçının ardından yaptığı açıklamada şampiyonluğun kolay olmadığını söyledi.

Beşiktaş İkinci Başkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş - Akhisar maçının ardından yaptığı açıklamada şampiyonluğun kolay olmadığını söyledi. Nur Çebi, Beşiktaş'ın kollandığı iddialarına da cevap verdi.

Ahmet Nur Çebi'nin maç sonu açıklamaları:

"Şampiyonluk çok kolay bir iş değil. Herkes küme düşmeme savaşı veriyor. Beşiktaş'ın kollandığını düşünmüyorum. Medyadaki yanlış kişiler, yöneticiler hatta hocalar Beşiktaş'ın kollandığını söylüyor. Bunlar hakemleri baskı altına almak için yapılan hareketler. Hakemlerin kasıtlı bilerek hata yapması söz konusu değil. Bu tür söylemlerin hakemlere yapılan bir saygısızlık. Herkes işine bakacak...

Dursun Özbek’i iyi tanıyorum. iyi bir dostum. Bizim konumuz bu değil. TFF pazartesi oynanamasına karar vermiş. Bu tür konuşmalarla maçların havasını bozmanın hiçbir manası yok. Takımımızın bir gün dinlenerek çıkmasını tabii ki arzu ederiz ama böyle bir talebimiz olmadı. Puan farkını avantaj olarak görmüyoruz. Dursun Özbek'ın derbinin pazartesi oynanmasına tepki göstermesine ise anlam veremedim."

Kaynak: Fanatik

ŞENOL GÜNEŞ : BEN KONUŞUNCA YANLIŞ ANLIYORLAR

QUARESMA İLE 2020'YE...

İŞTE BEŞİKTAŞ'IN OCAK AYI TRANSFER LİSTESİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder