F.Bahçeli yönetici: "Özrü kabul ediyorum" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Fenerbahçe asbaşkanlarından Şekip Mosturoğlu Fenerbahçe Tv'de, pazar akşamı oynanan Beşiktaş - Fenerbahçe derbisiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Mosturoğlu, "Fikret Orman özür diledi. Ben Fenerbahçeli bir yönetici olarak bu özrü kabul ediyorum" dedi.

Şekip Mosturoğlu'nun açıklamaları şu şekilde:

 TFF, TV programlarının, sosyal medyanın, kamuoyunun tepkilerine göre belirlemeler yapıyor. Tosic'e görüntüden ceza verilemez. Tosic'e temsilcinin raporuna yazılmışsa ceza verilir. 4. hakem, Tosic'in saha kenarında olduğunu uyardı. Temsilci bunu hiç mi görmedi?

Tosic'in orada durması başka kavgalara sebep olurdu.

Fikret Orman sevk edilmiyorsa, demek ki TFF, kupaya Süt Kupası denildiğinde değerinin düşmediğini düşünüyor. Fikret Orman dün özür diledi. Ben Fenerbahçeli yönetici olarak özrünü kabul ediyorum.

Van Persie'nin hareketini hakem görseydi ne ceza alırdı? Van Persie'ye en fazla sarı kart gösterilebilirdi. Van Persie, 41. maddeden sevk ediliyor. Eğer 36. maddeden sevk edilseydi video görüntüleri kullanılamayacaktı.

Türkiye Kupası'nın hafta sonu oynatılması iyi bir fikir. Kupanın değeri artıyor.

Oyuncu kafa atıyor. Eski futbolcunuz, 1 sene önceki arkadaşına küfür ediyor, saldırıyor. Fenerbahçe diye mi? Bir sene önce aynı pozisyonda oynadığı arkadaşına küfrediyor.

Şenol Güneş'in Tamer Tuna'ya yaptığı hareket sportmenliğe aykırı değil mi? Yardımcısı diye tekme tokat dövebilir mi?

ŞENOL GÜNEŞ : BEN KONUŞUNCA YANLIŞ ANLIYORLAR

QUARESMA İLE 2020'YE...

İŞTE BEŞİKTAŞ'IN OCAK AYI TRANSFER LİSTESİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder