Erman Toroğlu'ndan Fikret Orman'a çok sert! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Eski hakem Erman Toroğlu gündeme dair yaşananlarla ilgili kaleme aldığı yazısında Euroleague hakkında açıklamalar yapan Fikret Orman'ı sert bir dille eleştirdi.


siyahlabeyaz | Bekleyin daha nelere şahit olacaksınız! diyen Erman Toroğlu THY'nin Beşiktaş armalı uçağı ile ilgilide çarpıcı bir açıklamada bulundu.

"Ben Euroleague'e karşıyım, hırsızlık organizasyonu. İspanyol şirket kurmuş, kulüplere yüzde vermiş. Büyük sponsorlar var. Fazla para vereni alıyorlar. O kadar para harcayacağım, para İspanyol şirketin cebine girecek. Maçları yöneten de şirketin para verdiği hakem. Fenerbahçe'nin şampiyonluğu değerlidir ama kulüp olarak zarar ediyorsunuz, buna karşıyım." Bu cümleler Fikret Orman'a ait ama bu Eurolegaue'in başında da THY ismi var, yani milli havayolumuz bunun sponsoru ve Barcelona'dan Messi, ABD'den Kobe Bryant, reklamlarında oynuyorlar. Yani THY bir dünya markası… Sen F.Bahçe'ye sallayacağım diye 220 ülkede gösterilen bir finali cümlelerinle murdar ediyorsun. Daha da kötüsü THY'nin ismini de aynı kategoriye sokuyorsun. Söylediğini kulağın duymuyor. Sonra da THY Genel Müdürü'ne mektup yazıp günah çıkarmaya çalışıyorsun. Yetmiyor, "Bu Erman Toroğlu'nu mahkemeye verin" diyorsun avukatına. O da tokat gibi cevap veriyor, "Erman Toroğlu senin cümlelerini kullanarak konuştu, dava açarsak savcı reddeder" diyor. Orman sinirleniyor ve 30 yıllık arkadaşı, avukatının işine son veriyor. Sonra da avukat bir açıklama yapıyor. Yenilir yutulur gibi değil: "Bu nasıl bir ülke, bunlar nasıl kulüp başkanları?" Yıllar önce "Ahmet Dursun, Seba gitsin" diyenler şimdi ektiklerini biçiyorlar. Bekleyin bakın, daha nelere şahit olacaksınız.

Not: Duyumlarıma göre Fikret Orman'ın Turkish Airlines Euroleague hakkında yaptığı açıklamadan sonra THY, Beşiktaş armalarıyla süslenmiş Anadolu Jet'teki uçağı hangara çekiyor. Uçak hâlâ hangarda...

Kaynak : Futbol Arena

BEŞİKTAŞ MARŞLARI İÇİN TIKLAYINIZ
SON DAKİKA BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ