"İstediğim parayı versinler...!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş Başkanı, Şenol Güneş’in, “Herkesi satırım diyorsunuz, Oğuzhan’ı da mı?” sorusuna “İstediğim parayı versinler, özel uçakla kendim götürürüm” yanıtını verdi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman ile Teknik Direktör Şenol Güneş, sezon bittiğinden bu yana haftanın en az üç günü kimi zaman yüz yüze kimi zaman ise telefonla yeni sezon transfer çalışmaları için fikir alış verişinde bulunuyor.

Şampiyonluğun keyfini süren Başkan Orman, tecrübeli teknik adamın "Yeni sezonda kadromu bozmak istemiyorum" talebine, "Eğer rakamını bulursa, herkesi satarım" yanıtını vermekten vazgeçmiyor. İkili arasında abi/kardeş olarak zaman zaman sert tartışmalar geçerken, önceki gün katıldıkları bir davette konuklar önünde yaptıkları Oğuzhan tartışmasının ise herkesi güldürdüğü ortaya çıktı.

Başkan'ın, "Herkesi satarım hocam, kusura bakma" yorumuna Güneş, "Oğuzhan'ı da mı?" dedi. Orman, "25 milyon euro versinler, özel uçakla kendim götürürüm" yanıtını verirken, tecrübeli teknik adamın kontra hamlesi gecikmedi: "O zaman bana Fortounis'i alacaksın demek ki!" Bu yanıt üzerine Başkan Orman de 'ağabey' dediği Şenol Güneş'e, "Beni hiç kar ettirmeyeceksin, belli oldu" diye takıldı.

Kaynak : Fotomaç

BEŞİKTAŞ MARŞLARI İÇİN TIKLAYINIZ
SON DAKİKA BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ