Marcelo’ya Lyon vetosu - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Lyon’la Marcelo için pazarlıklara devam eden Beşiktaş’ta, geçtiğimiz iki sezonda elde edilen üstüste iki şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Brezilyalı stoperin eşinin Fransa’ya gitmek istemediği ortaya çıktı.


siyahlabeyaz | Lyon’la Marcelo için pazarlıklara devam eden Beşiktaş’ta, Brezilyalı stoperin eşinin Fransa’ya gitmek istemediği ortaya çıktı. Çocuklarıyla birlikte İstanbul’da mutlu bir hayatı olduğu için Marcelo’nun Lyon’a gitmesini istemeyen eşinin transfere karşı çıktığı belirtildi. Lyon’un, tecrübeli futbolcuya yaptığı teklifi artırması halinde transfere izin vermeyi planlayan yönetimin ise eşinin tutumu nedeniyle beklemede olduğu ifade edildi.

Beşiktaş, Marcelo’nun gitmesi halinde savunmaya Pepe haricinde bir takviye daha yapacak. Brezilyalı stoper kalırsa başka bir futbolcu getirilmeyecek.

Bu arada Marcelo’nun takımda kalmasını isteyen Başkan Fikret Orman’ın, Lyon’un bonservis bedelini artırması halinde bile son kararı deneyimli oyuncuya bırakacağı aktarıldı. Öte yandan Lyon Başkanı Aulas ise yaptığı açıklamada, “Stoper için üç kulüple görüşüyoruz. Son kararı sportif performansa göre vereceğiz” dedi.

Kaynak : Skorer

BEŞİKTAŞ MARŞLARI İÇİN TIKLAYINIZ
SON DAKİKA BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ