Mitrovic transferi ile ilgili Rijeka'dan flaş uyarı! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Mitrovic transferi ile ilgili Rijeka'dan flaş uyarı!

Share This

Beşiktaş'ın Rjeka'dan transfer ettiği Mitrovic'in bonservis bedelinin ödenip ödenmemesiyle ilgili Rjeka'dan şok bir açıklama geldi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ın Ocak ayında Rijeka'dan transfer ettiği Matej Mitrovic hakkında Hırvat kulübünden şok bir açıklama geldi. Beşiktaş yönetiminin özellikle Mitrovic'in transferinde ödenen bonservis bedeli kamuoyunda uzun süre tartışma konusu olurken, Hırvat futbolcunun fazla forma şansı bulamaması ve oynadığı maçlarda beğeni kazanmaması da bu tartışmayı tetikledi.

Beşiktaş'ta Mitrovic'in bonservisine ne kadar ödendi?
Beşiktaş, Ocak ayında Rijeka'dan transfer ettiği ve Hırvatistan Milli takımının da formasını giyen Mitrovic'i 4.2 milyon euro bonservis bedeliyle transfer etti. Siyah beyazlılardan yapılan açıklamada, a 23 yaşındaki futbolcuyla 3,5 yıllık anlaşma sağlandığı ve Rijeka'ya 4.2 milyon Euro (16 milyon TL) ödeneceği bildirildi. Hırvat stopere ise yarım dönem için 600 bin Euro (2.2 milyon TL), sonraki 3 sezon için ise yıl başına, 1.2 milyon Euro (4.5 milyon TL) ödenecek. Ayrıca Bonservis ve garanti ücret maliyeti 8.2 milyon Euro (31 milyon TL)

Beşiktaş Mitrovic transferin parasını ödedi mi?
Öte yandan Rijeka'dan Mitrovic transferiyle ilgili olarak çarpıcı bir açıklama geldi. Rijeka Sportif Direktörü Jurcic, "Beşiktaş, Mitrovic transferiyle ilgili anlaşmanın yükümlülüklerini henüz yerine getirmedi. Bu konuda biz herhangi bir yöntem veya yola başvurmadık henüz. Beklemedeyiz." ifadelerini kullandı.

Kaynak : Futbol Arena

BEŞİKTAŞ MARŞLARI İÇİN TIKLAYINIZ
SON DAKİKA BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ