FLAŞ | Talisca, United'i sonunda itiraf etti! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Brezilya'da bir televizyon programına katılan Beşiktaşlı Talisca, basında çıkan Manchester United'a transfer olacağı ile ilgili haberler hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.


siyahlabeyaz | Beşiktaşlı Anderson Talisca tatilini ülkesinde geçiriyor. Ailesi, arkadaşlarını ziyaret etmek ve de dinlenmek için gittiği Brezilya'da basının da yoğun ilgisiyle karşılaşan 23 yaşındaki futbolcu, bir televizyon programına katılarak hakkında merak edilenlere yanıt verdi.

'Böyle bir aşk var, yalan söyleyemem' 
Bahia TV'de kendisine Manchester United iddiaları sorulan yıldız futbolcu, İngiliz devinin kendisine ilgisini doğruladı: "Bu konuda konuşamam ama böyle bir aşk var, yalan da söyleyemem. Bu sadece bana bağlı bir şey değil. Benfica ve işleri yürüten menajerime de bağlı bir şey. Yakında belli olur.

'Mourinho uzun zamandır ilgileniyor'
Bu bir rüya. Her futbolcunun isteyeceği bir şey. İyi bir sezon geçirdim ve Jose Mourinho benimle uzun zamandır ilgileniyor. Ben de onun yaptığı işleri beğeniyorum. Umarım bir çözüme kavuşur".

'Beşiktaş taraftarının idolüyüm'
Talisca şöyle devam etti: "Beşiktaş taraftarı farklıdır. Türkiye'deki taraftarlar farklıdır. Avrupa'da herkes onlardan bahsediyor. Maç boyunca bizi destekliyorlar. Beşiktaş taraftarı için bir idolüm. Orada, Brezilya'da olduğumdan daha çok idolüm".

Kaynak : Skorer / Onur Dinçer

BEŞİKTAŞ MARŞLARI İÇİN TIKLAYINIZ
SON DAKİKA BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ