Anderson Talisca'dan dönüş öncesi basına açıklama - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Anderson Talisca'dan dönüş öncesi basına açıklama

Share This

Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıklarına henüz katılmayan ancak kampa katılmak için yola çıktığını duyuran Anderson Talisca, "Diğer kulüplerin ilgisini ve transfer konularını menajerlerime bıraktım" diyerek transfere açık kapı bıraktı.


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıklarına henüz katılmayan ancak kampa katılmak için yola çıktığını duyuran Brezilyalı oyuncu Anderson Talisca, ülke basınına açıklama yaptı.

Beşiktaş'ın ceza vermeye hazırlandığı Talisca, "Bu kulübe, taraftarlara ve ülkeye aşığım. Beşiktaş'ın oyuncusuyum ve yeniden çalışmalara dönmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Brezilya'da biraz daha kalmaya ihtiyacım vardı çünkü annem hastaydı. Sorunu çözdüm, sadece harika bir sezon öncesi geçirmeyi düşünüyorum. Tek düşüncem, kulübün hizmetinde olmak. Pazarlıkları, diğer kulüplerin ilgisini ve transfer konularını menajerlerime bıraktım. Geçen sezondan daha iyi bir sezon geçirmek için sahaya odaklanmam gerekiyor. Taraftarların enerjisini hatırlamak harika" ifadesini kullandı.

andersontalisca (@andersontalisca)'in paylaştığı bir gönderi ()
Kaynak : Fotomaç

BEŞİKTAŞ MARŞLARI İÇİN TIKLAYINIZ
SON DAKİKA BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ