"Yusuf Erdoğan için Beşiktaş ile görüşüyoruz" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Daha önce Bursaspor Başkanının bordo mavili futbolcu için yaptığı açıklamaların ardından Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta da, Yusuf Erdoğan'ın transferi konusunda Beşiktaş ile görüştüklerini söyledi.


siyahlabeyaz | Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Yusuf Erdoğan'ı bedelsiz olarak gönderilmesinin söz konusu olmadığını açıkladı.

Başkan Usta, yaptığı açıklamada, bir çok kulübün transfer listesinde bulunan Yusuf Erdoğan'ın transferiyle ilgili olarak, "Yusuf konusunda Beşiktaş ile de görüşüyoruz. Ancak kimse bu futbolcuyu bedava alamaz. " dedi.

Yusuf Erdoğan'ın bedelsiz olarak takımdan ayrılması gibi bir durumun söz konusu olmadığını vurgulayan Usta, "Ya bonservisi ile göndeririz, yada oturup konuşur sözleşmesini uzatırız veya sözleşmesini uzattıktan sonra kiralık olarak başka bir takıma verebiliriz. Ancak tekrar ediyoruz bedelsiz olarak takımdan ayrılması gibi bir durum yok." ifadelerini kullandı.

Kaynak : Skorer

BEŞİKTAŞ MARŞLARI İÇİN TIKLAYINIZ
SON DAKİKA BEŞİKTAŞ TRANSFER HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ