Beşiktaş'a Mehmet Demirkol'dan övgüler - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde gruptaki üçüncü maçında deplasmanda Monaco'yu 2-1 mağlup ederek 9 puana ulaştı. Karşılaşmanın ardından NTV Spor'da Mehmet Demirkol müsabakayı yorumladı.


Monaco 1-2 Beşiktaş Mehmet Demirkol'un yorumları

siyahlabeyaz | Mehmet Demirkol maçın ardından NTV Spor'da müasbakayı yorumladı.


"TALİSCA KİLİT PASLAR ATTI"
"Talisca'nın oyununu beğenilmemiş olabilir. Alışıldığının dışında bir oyun oynadı ama o bir orta saha performansıyla oynadı ve çok fazla kilit pas attı. Tolgay'ın olmasından kaynaklanıyor biraz. Oğuzhan olunca Talisca daha önde. Tolgay olunca Talisca'nın biraz daha fazla geride olması gerekiyor."

"ADRİANO BELİRLEDİ"

"Asıl işi belirleyen Adriano oldu. İlk toplara çıkışına bakmak lazım. Tielemans iyi bir oyuncu, büyük de olacak ama 10 numara konusunda Oğuzhan'ın yaşadığı sıkıntıyı yaşıyor."

"BEŞİKTAŞ'IN BU BAŞARISI KÜÇÜMSENMEMELİ"

"Cenk, Quaresma yine ön plana çıkıyor. Unutmayalım, asistin pasını da veren Talisca. Beşiktaş'ın şu başarısı küçümsenmemeli. Bu olan biten şey, bunlar çok olumlu işler. Cenk çıktı bir kere. Karşısında oynadığınız takımın kanat beki 60 milyon euro'ya transfer oldu ya. Beşiktaş çok büyük iş yaptı. Şampiyonlar Ligi'nde oynuyorsun. Şu anda bazen başarılar çok küçümseniyor. Başarılı geldikçe normal karşılanıp, kötü yorumlar yapılıyor. Bu normal bir şey değil."

Kaynak: Futbolarena