Fikret Orman'dan futbolculara: : "Takımda sanki bir doymuşluk var gibi..." - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Fikret Orman'dan futbolculara: : "Takımda sanki bir doymuşluk var gibi..."

Share This

Takıma yapılan ödemelerden sonra ara verdiği Nevzat Demir ziyaretlerine yeniden başlayan Orman, “Şampiyonluk demek Şampiyonlar Ligi demek. Takımda sanki bir doymuşluk var gibi... Fizik olarak sorun yok ama kafa olarak da hazır olmalısınız” dedi


siyahlabeyaz | Hem futbol hem de oyun olarak geçen sezonu arayan Beşiktaş’ta başkan Fikret Orman, düğmeye bastı. 3. şampiyonluğun önemi nedeniyle harekete geçen Orman, takıma yapılan ödemelerden sonra bir süredir ara verdiği Nevzat Demir ziyaretlerine yeniden başladı.


Gazete Habertürk'ten Kartal Yiğit'in haberine göre, önceki gün de tesislere giden başkan Orman, dün de Ümraniye’ye giderek hem çalışmayı izledi hem de teknik direktör Şenol Güneş ve oyuncularla görüştü. Güneş ile forvet transferini masaya yatıran Orman, Love konusunda Alanya ile aralarında para konusunda sıkıntı olduğunu belirtti ve Demba Ba’nın yakın takibe alındığını söyledi. 

‘BİZ GEREKENİ YAPTIK ARTIK SIRA SİZDE’
Antalyaspor maçının kazanılmasına rağmen istenilen futbolu ortaya koyamayan takımın bu durumundan memnun olmayan Fikret Orman futbolcuların da dikkatini çekti. Özellikle kaptan Oğuzhan’dan inisiyatifi daha çok ele almasını isteyen başkan Orman’ın, “Bu sene 3. şampiyonluk çok daha önemli. Şampiyonluk demek Şampiyonlar Ligi demek. Maddi olarak da rahatlıyoruz. Takımda sanki bir doymuşluk var gibi... Fizik olarak sorun yok ama kafa olarak da hazır olmalısınız. Hedefler bitmez, lige artık daha fazla motive olmalısınız. Bu yıl da şampiyon olmamız şart. O zaman düzlüğe çıkarız. Bu şampiyonluk için biz de elimizden geleni yapıyoruz. Bütün ödemeleri gerçekleştirdik, artık sıra sizde” dediği öğrenildi.

Kaynak : Habertürk