Turgay Demir'den taraftara sitem : "Sosyal medyadaki ergenler...!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Turgay Demir'den taraftara sitem : "Sosyal medyadaki ergenler...!"

Share This

Osmanlıspor - Beşiktaş Ziraat Türkiye Kupası maçını yorumlayan Turgay Demir karşılaşma sonrasında sosyal medyadaki bazı Beşiktaş taraftarlarına tepki gösterdi. 


siyahlabeyaz | Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası'nda Osmanlıspor'a deplasmanda 2-1 mağlup olmasına rağmen çeyrek finale yükselen taraf oldu. Karşılaşmanın ardından müsabakayı A Spor'da yorumlayan Turgay Demir, özellikle sosyal medyadaki Beşiktaş taraftarlarına büyük tepki gösterdi.


Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'ın, Osmanlıspor'a deplasmanda 2-1 mağlup olduğu maçı yorumlayan Turgay Demir karşılaşmanın ardından siyah beyazlı takımda özellikle Lens'i eleştirirken, "Quaresma ile rekabet ediyorsun ve şans geliyor sana. Senin bugün Ankara'yı fethetmen lazım." diye konuştu. Turgay Demir diğer yandan bu mağlubiyetle çok karamsar bir tablo çizilmemesi gerektiğini söylerken, takımın ağır idmanlarla birlikte kamp dönemini geride bıraktığını ve kampın ardından oynanan resmi maçların her zaman olduğunu dile getirdi.

TURGAY DEMİR'DEN SOSYAL MEDYADAKİ BEŞİKTAŞ TARAFTARINA SİTEM
Turgay Demir özellikle maç sonu sosyal medyadaki Beşiktaş taraftarına sitem etti. Stada gelen siyah beyazlı taraftarların sağduyulu olduğunu söyleyen Demir, sosyal medyadaki bir grup Beşiktaş taraftarlarını ise eleştirdi.

O SÖZLER:
Maça giden taraftar bu konularda çok sağdyulu. Sosyal medyadaki ergenler. Negredo sakatlandı, Antalya'da Mustafa ile oynayacaksın. Oyuncunu niye hırlapıyorsun? Ben eleştireceğim. Benim işim bu. Senin işin bu. Sen adamın attığı golden sonra bile dalga geçiyorsun. Bir insan kendi oyuncusuna bunu yapar mı? Bazıları da yaşıyor ders almıyor. En çok dalga geçildiği dönemde kale Tolga'ya kaldı.

"BEŞİKTAŞLI TURGAY DEMİR OLARAK KONUŞUYORUM"
Beşiktaşlı Turgay Demir olarak konuşuyorum. Yerde siyah beyaz kağıt bulsam alır kenara koyarım. O şöyle, bu böyle, Necip şöyle, Orkan gitsin, Lens kötü. Sen nasıl taraftarsın? Ne anlatıyorsun? Dolayısıyla taraftarlık öncelikle takımına sahip çıkmaktır. Beşiktaş bugün turu almış. Bu hafta da lig maçı var. Biz tabi ki eleştireceğiz ama sen eleştirirken kendi oyuncunu yerden yere vuruyorsun.

Kaynak : Futbol Arena