Şenol Güneş'e eski Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın'dan destek: "Oturun da gurur duyun!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Şenol Güneş'e eski Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın'dan destek: "Oturun da gurur duyun!"

Share This

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e, Trabzonspor maçı öncesi taraftarların "Trabzon'u sattın" sözlerine bordo mavililerin eski yöneticisi Nevzat Aydın tepki gösterdi. 


siyahlabeyaz | Süper Lig 24. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak Beşiktaş kafilesi Trabzon'a gelirken, burada bir gerilim yaşandı. Trabzon'da bir grup taraftarın "Trabzon'u sattın." demesi üzerine Şenol Güneş tepki gösterdi.

Şenol Güneş kendisine "Trabzon'u sattın." diyenlere "Neyi sattım? Satmanın ne demek olduğunu biliyor musunuz? Asıl siz sattınız." derken, güvenlik güçlerine ise, "Bunlar ne Beşiktaşlı ne Galatasaraylı. Ya Fenerbahçe ya da birileri getirdi bunları." dedi.


Öte yandan Trabzonspor - Beşiktaş maçı öncesi Trabzon'da yaşanan olayların ardından bordo mavili kulübün eski yöneticisi Nevzat Aydın Şenol Güneş'e destek oldu. Nevzat Aydın kendisine ait twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Oynadığı dönemde tüm şampiyonlukların, teknik direktörlük döneminde tüm ikinciliklerin (!) altında imzası olan Şenol Güneş'e laf ediyorlar. Oturun da gurur duyun yaptıklarıyla ve konuşmalarıyla. Daha büyük futbol adamı mı var Trabzon'un yetiştirdiği." ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş - Trabzonspor taraftarları arasında tartışma
Güneş'in cevap vermesinin ardından otobüs hareket ederken, taraftarların yeniden tepki göstermesi üzerine Şenol Güneş, takım otobüsünü durdurarak bu kez polislere tepki gösterdi. Bir polisin yanına giden Güneş, "Burada suçlu sizsiniz. Bunlar paralı kişiler. Bunları siz gözaltına almıyorsunuz. Bunları araştırın. Bunlar Fenerbahçe taraftarı bile olabilir" dedi. Bunun üzerine polis, Trabzon taraftarlarını otobüsün geçtiği bölgeden uzaklaştırdı. Kafile, kamp yapacağı otele doğru hareket etti. (Futbol Arena)