FLAŞ! İşte Güneş’in Yusuf Şimşek ve yardımcı antrenör kararı! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

FLAŞ! İşte Güneş’in Yusuf Şimşek ve yardımcı antrenör kararı!

Share This

Beşiktaş’ta Tamer Tuna’nın ardından yardımcı antrenör koltuğu bir sezon boş kaldıktan sonra yönetim, teknik direktör Şenol Güneş’e yeni yardımcı getirme fikrini kabul ettirdi.


siyahlabeyaz | Geçtiğimiz hafta başkan Fikret Orman ile teknik direktör Şenol Güneş arasında gerçekleşen toplantıda transfer çalışmalarının yanı sıra, yardımcı antrenör konusu da masaya yatırıldı. Fikret Orman, Şenol Güneş’in yükünü biraz olsun hafifletmek için bir yardımcı antrenör ile anlaşmak istediklerini deneyimli isme aktardı. Daha önce yardımcı antrenör konusuna sıcak bakmadığını açıklayan Şenol Güneş, bu kez Fikret Orman’ın önerisini kabul etti.


YUSUF ŞİMŞEK’İ KABUL ETMEDİ, YENİ İSİM…
Kısa bir süre önce Beşiktaşlı yöneticilerin Yusuf Şimşek ile yardımcı antrenörlük görevi için anlaştığı ortaya çıktı ama Şenol Güneş, bu isme sıcak bakmadığını belirtti. Bu gelişmenin ardından başkan Fikret Orman, yardımcı antrenör için listesindeki diğer isimlerle görüşme kararı aldı. (Sporx)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder