Erman Toroğlu : "Ankaragücü seyircisi çanak tuttu, Karius ve Beşiktaş..." - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Erman Toroğlu : "Ankaragücü seyircisi çanak tuttu, Karius ve Beşiktaş..."

Share This

Eski hakem ve tv yorumcusu Erman Toroğlu, Kayseri'de oynanan ve 4-1 biten Ankaragücü - Beşiktaş maçını yorumladı. 


siyahlabeyaz | Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 14. haftasında Kayseri'de Kadir Has Stadı'nda oynanan müsabakada Ankaragücü'nü 4-1 mağlup etti. A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, maçın ardından müsabakayı yorumladı.


Ankaragücü 1-4 Beşiktaş A Spor Erman Toroğlu'nun yorumları

"ANKARAGÜCÜ TAKIMINI SEYİRCİSİ DURDURDU"
Ankaragücü'nü kendi seyircisi durdurdu. Takım baya iyi gidiyordu. Bu takım nasıl durur? Ya hakem birkaç futbolcuyu atar. Ya da Ankaragücü seyircisi taraftara pet şişe atar. Takımın temposu soğur ve Beşiktaş kendine gelerek 4 çeker.

"ANKARAGÜCÜ SEYİRCİSİ ÇANAK TUTTU, KARİUS VE BEŞİKTAŞ FAYDALANDI"
Nasıl bir seyirci bu ya? Akıllı bir seyirci takımı iyi giderken tempo yaptırır. Akıllı bir seyirci takımı kötü giderken maçı durdurur, nefes aldırır takımına. Takımı tempolu atak yaparken maçı durdurmaz ki akıllı seyirci. Karius akıllı. Ankaragücü çok gelmeye başladı. Ankaragücü taraftarı çanak tuttu buna ve atılan yabancı maddeleri Karius hakeme söyledi. Acemi bir seyirci işi bitirdi.  Ankaragücü taraftarı takımını durdurdu, Beşiktaş futbol oynamaya başladı. Helal olsun Beşiktaş'a!" (Futbol Arena)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder