Panelde transfer görüşmesi! Yılın takası... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Fenerbahçe ve Beşiktaş yılın takasına imza atıyor... AMK Gazetesi'nin haberine göre; Sarı-lacivertliler, ezeli rakibi Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Tolgay Arslan'la temasa geçti.


siyahlabeyaz | Gurbetçi futbolcunun Fener'de oynamaya sıcak bakması üzerine iki kulüp arasında anlaşma sağlandı. Kanarya, Beşiktaş'a Ozan Tufan'ı takas olarak verecek.


Ali Koç ve Fikret Orman önceki gün  panelde bir araya gelmişti. Dev takasla ilgili fikir alışverişinde bulundukları ve anlaşma sağladıkları öğrenildi.

İki futbolcunun da gelişimi adına doğru tercih olacağı düşünen iki başkanın ocakta bir kez daha masaya oturması  bekleniyor. Ozan, eski hocası Şenol Güneş ile performansının yükseleceğine inanıyor. Tolgay da Fener'in oyun sisteminin kendisine çok uygun olduğunu düşünüyor.

Kariyeri kendi elinde  Comolli, Ozan Tufan hakkında bu transferin ipuçlarını şöyle verdi: "Ozan Tufan oynamak istiyor. Kendisi çok yetenekli. Ama kariyerinin devamı kendi elinde." (Ajansspor)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder