Quaresma'dan flaş karar! 'Yeter artık' dedi ve... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Quaresma'dan flaş karar! 'Yeter artık' dedi ve...

Share This

Türkiye Gazetesi'nde yer alan flaş habere göre; Portekizli dünya yıldızının takım içerisinde son dönemde yaşanan olumsuz havadan ve sürekli şekilde kendisinin hedef gösterilmesinden dolayı usandığı ve yakın çevresine artık siyah beyazlı kulüpten ayrılmayı düşündüğünü söylediği öğrenildi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş’ta ve İstanbul’da çok mutlu olduğunu her fırsatta dile getiren ve bu yüzden son iki sezondur gelen teklifleri reddeden Quaresma bu defa menajerine görüşmeler yapması için yetki verdi.

Her puan kaybında en çok eleştirilen isimlerden biri olmasına dayanamadığı öğrenilen Q7’nin “Takım iyi giderken her şey çok iyi ama kötü giderken kâbusa dönüşüyor. En çok da ben hedef gösteriliyorum. Artık bıktım” dediği öğrenildi.

Ayrıca takımda ödemelerin sürekli aksamasından dolayı da rahatsız olan Q7’nin, alacakları için TFF’ye başvuran vatandaşı Pepe ile birlikte gelen teklifleri değerlendirme kararı aldıklarının ve Beşiktaş’tan ayrılmayı ciddi olarak düşündüklerinin bilgisine ulaşıldı.

Çin Süper Ligi şampiyonu Şanghay SIPG ve G. Evergrande Quaresma için 8 milyon avroyu gözden çıkardı. (Türkiye Gazetesi)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder