Bir oyuncu daha ayrılma kararı aldı! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş Sompo Japan’da bir süredir süre gelen ekonomik problemler devam ediyor... Siyah-Beyazlılarlarda, oyuncular 4 aydır maaşını alamadıkları için Nisan ayının başında antrenmanı boykot ederken yıldız oyuncu Jason Rich de takımdan ayrılmıştı.


siyahlabeyaz | Beşiktaşlı oyuncular uzun süredir maaşlarının ödenmesini beklese de Siyah Beyazlı ekibin yöneticileri gerekli ödemeleri yapamadı.

Maddi sorunların yarattığı huzursuzluk git gide büyürken bir oyuncu daha takımdan ayrılma kararı aldı.


Phil Pressey, 5 aydır maaş alamadığı için takımdan ayrılmaya karar verdi. Amerikalı oyuncunun alacaklarını almak üzere kulübe verdiği süre bugün sona erdi. Bu gelişmenin ardından Pressey de yarın sabah sözleşmesinin feshi için gerekli işlemlere başlayacak. Son anda bir değişiklik olmaması halinde yıldız oyuncu siyah beyazlı takımdan kısa süre içerisinde ayrılacak.

Beşiktaş Sompo Japan’da Pressey dışında diğer oyuncular da uzun süredir maaşlarını alamıyorlar ve daha önce birkaç kez antrenman boykotu yapılmasına rağmen bu sorunlar çözüme kavuşmadı.

Bu sezon Beşiktaş’ta 40 maça çıkan 28 yaşındaki guard, ortalama 20 dakikada 6.8 sayı, 4.0 asist ve 2.3 ribaundla oynadı. (Eurohoops)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder