Fransızların Burak Yılmaz korkusu! Yıldız golcüye benzettiler! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Fransızların Burak Yılmaz korkusu! Yıldız golcüye benzettiler!

Share This

EURO 2020 elemeleri H Grubu’nda Fransa ile zorlu bir maça çıkacak Türkiye, L’Equipe gazetesinin bugünkü yayınında geniş olarak ele alındı.


siyahlabeyaz | Ay-yıldızlı takımımızda Bırak Yılmaz ön plana çıkarıldı.

Konya’da 2-0 kaybettikleri maçı anımsatan L’Equipe, ‘İlk maçtan çıkarılacak 4 ders’ başlığı altında önemli uyarılar yaptı. Burak’ın ilk maçta Varane ve Umtiti’ye kurduğu üstünlük gösterildi.

34 yaşında olmasına rağmen Burak’ın Beşiktaş’ın önemli bir forveti olduğu, araya kaçışlarda ve rakibi yormada çok iyi olduğu ifade edildi. Türkiye’nin hızlı hücumlarında Burak’ın Fransa savunmasını çaresiz bırakabilecek bir güç olduğu savunuldu.


Burak Yılmaz forvet özellikleriyle Karim Benzema gibi olduğu belirtildi.

Fransa-Türkiye maçı öncesi L'Equipe Gazetesi, yüksek tansiyona ve maçın önemine dikkat çekti. Ünlü gazete birinci sayfasını tamamen maç anonsuna ayırdı.

'Elektirik' başığıyla çıkılıp, arka kısımda Türk bayraklı taraftarların fotoğrafının olması gözlerden kaçmadı. Yazıda da Fransa'nın Stade de France'ta EURO 2020 biletini almak için gergin bir atmosfere çıkacağı ve ilk maçtaki 2-0'lık yenilgi vurgulandı.(Skorer)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder