Rebocho: "Bu maçı kazanmak istiyoruz" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

TFF Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş forması giyen Pedro Rebocho, UEFA Avrupa Ligi'nde Braga ile karşılaşacakları maç öncesi basına açıklamalarda bulundu.


siyahlabeyaz | Rebocho'nun açıklamalarından Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:
"Kendi sahamızda oynayacağız. Maçın başından itibaren baskımızı hissettirirsek kazanabiliriz. Bu maçı kazanmak istiyoruz. Bütün antrenmanlarımı oynamak için yapıyorum. Oynayarak, takıma katkı yaparak taraftrarlara mutluluk yaşatmak istiyoruz. Braga çok güçlü bir takım. Takım bütünlüğü olan tecrübeli bir takım. Defanstan hücuma kadar iyi bir takım. Yarın da Avrupa Ligi'nde taraftarlarımıza ilk galibiyeti yaşatmak istiyoruz.

Çok fazla oynama şansım olmadı ama bu da bana bağlı. Sıkı çalışıyorum. Hocam da bana dakika veriyor. Daha fazla oynadıkça, güvenim daha yerine geldikçe asistler de gelecek.

İyi bir takıma sahibiz. Yeni yönetim de bu iyi olan takıma yardımcı olacaklar. Önemli olan saha içinde bizim yaptıklarımız. Takımın bana nerede ihtiyacı olursa orada oynamaya hazırım. Saha içinde akıllı bir oyuncu olduğumu düşünüyorum.

Fransa'da iki kere oynadım. Portekiz'in alt yaş kategorilerinde de oynadım."
(Ajansspor)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder