Beşiktaş'ta Abdullah Avcı, daha önce hayır dediği Jonathas'a 'evet' dedi - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı, daha önce hayır dediği Jonathas'a 'evet' dedi

Share This

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş Teknik Direktörü Abdullah Avcı, ortaya çıkan son durum sonrasında, önceden hayır dediği Jonathas'a sıcak bakmaya başladı. Ancak oyuncunun menajerinin istediği 2 yıllık sözleşme sıkıntı yarattı.


siyahlabeyaz | Beşiktaş elindeki 300 bin Euro’yla ya bir orta saha oyuncusu, ya bir forvet, ya da bir kanat oyuncusu transfer edecek. Yönetim Abdullah Avcı’nın önüne bonservisleri elinde bulunan Sankhare, Jonathas ve Weiss isimlerini koydu. Bu üç oyuncudan birisini ikinci yarıda 300 bin Euro’ya oynayacak şekilde transfer edebileceklerini iletti.


Mecburen Jonathas

Daha önce Jonathas’ı reddeden Abdullah Avcı’nın, üç oyuncu arasında Brezilyalı oyuncuyu en önde gördüğü ise gelen bilgiler arasında. Ancak Brezilyalının menajerinin 6 aydan sonra en az 2 yıllık daha sözleşme istemesi sıkıntıya neden oldu. 

Son olarak Hannover'da oynadı

30 yaşındaki golcü Jonathas, son olarak Bundesliga elibi Hannover'da oynadı. Jonathas 6 aydır beri kendisine takım bulamadı. (Fotospor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder