Emekliler takımı - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Asist Analiz yazarı Kartal Yiğit, Abdullah Avcı'nın gönderilmesinden sonra çıkılan Göztepe maçını kaybeden Beşiktaş'ın son durumunu kaleme aldı


siyahlabeyaz | Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasından sonra gözler Göztepe maçına çevrilmişti. Haftalardır aldığı kötü sonuçlardan sonra bu değişiklik nasıl yarar sağlayacak görecektik. Kulübede olan Şenol Fidan - Gökhan Keskin ikilisi radikal kararlar alarak oyuna çıktılar.


CANER NE YAPIYOR? KİM GELİRSE GELSİN RIDVAN'A ŞANS VERMELİ

Özellikle Caner'in yerine Rıdvan'ın oynatılmasından ötürü Şenol hocayı tebrik ederim. Bu kritik maçta böylesine kararı herkes veremeyebilir. Şimdi bakıyorum bazıları bu kararı eleştiriyor. Allah aşkına Caner uzun bir süredir ne yapıyor? Hiç olmazsa Beşiktaş 'in geleceği için bir oyuncu kazanmak neden eleştirilir bu anlamsız . Bundan sonra hangi hoca gelirse gelsin Rıdvan'a şans vermeli maç boyu kendisinden beklenenin üzerinde oynadı. Bravo genç Kartal'a.

BU KÖTÜ TAKIMDA NEDEN SADECE KARIUS'A YARGISIZ İNFAZ YAPILIYOR

Maça gelirsek Göztepe ilk kez çıktığı yeni stadında full tribünler önünde baskılı başladı. Golü de erken buldular.  Beşiktaş adına şanssızlıklar da yaşanmıyor değil. Zaten kısıtlı kadroda Ljajic'in sakatlığı cezalılar Gökhan'ın problemi hepsi böylesine zor bir 90 dakikaya denk gelmişti. Bu dezavantajların olduğu bir ortam da Göztepe daha inanarak başladı ve bitirdi.

Geçen hafta günah keçisi ilan edilen Karius özellikle ilk yarıda 3 net pozisyonu engelleyerek farkın açılmasına engel olan kişiydi. Beşiktaş takımı kötü, bu kötü takımda neden sadece Karius yargısız infaz ediliyor? Onu da anlamış değilim.

BIRAK ŞAMPİYONLUĞU BU BEŞİKTAŞ'IN İLK 4'E GİRMESİ BİLE ÇOK ZOR

Beşiktaş ilk yarı erken gelen golü yedikten sonra reaksiyon verdi ama elindeki malzeme ve oyuncu grubu maçı kazanmaya yetecek cinsten değildi. Bu sonuçtan sonra Beşiktaş'ın bu ortam da bırakın şampiyonluğu ilk 4'e girmesi dahi çok zor.

Hangi hoca gelirse gelsin bunun değişeceğini sanmıyorum.  Bu kadro artık emekli olmuş. Yönetim buna göre artık oturup adam gibi bir plan yapıp önümüzdeki sezonu düşünmeli  Bu planlamayı yapacak takımı uygun şekilde gençleştirecek disiplini seven otoriter bir teknik adamla anlaşılmalı. Hoca seçerken de acele edilmemesi gerekir.

BAŞKAN AHMET NUR ÇEBİ KİMSEYE ACIMAMALI

Ayrıca başkan Ahmet Nur Çebi kimseye acımamalı. İsmine sözleşmesine bakılmadan yollar ayrılmalı. Miadını dolduran birçok isim var bunu herkes biliyor sezon biter bitmez gereği yapılmalı. Yerine genç, koşan, forması için mücadele edecek oyunculardan oluşan bir ekip yaratılmalı. Beşiktaş'ın pozisyon üretip gol atacak ne oyuncusu ne de mecali var.  Yanlış yapılan transferlerin ceremesi çekiliyor.

BEŞİKTAŞ BİR ŞEY YAPMADI AMA GÖÇEK'İN YÖNETİMİ DE SKANDALDI

Beşiktaş bugün kazanmak adına hemen hemen hiçbir şey yapmadı ama maçın hakemi Hüseyin Göçek'in yönetimi skandaldı. Kritik yerlerde verilmeyen kararlara imza attı. Beşiktaş'ın zaten direnecek gücü yoktu hakem de tam anlamıyla nakavt etti! Ama yine de ben bu sonucu hakeme bağlamam Beşiktaş oyuncusu artık aynaya bakmalı. (Kartal Yiğit / Asist Analiz)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder