İşte Sergen Yalçın'ın açıklanmama sebebi! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

İşte Sergen Yalçın'ın açıklanmama sebebi!

Share This

Beşiktaş'ta Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasından sonra yeni teknik direktör Sergen Yalçın'ın açıklanmama sebebi belli oldu.


siyahlabeyaz | Beşiktaş’ta Abdullah Avcı’nın yerine anlaşılan Sergen Yalçın’ın kulüp tarafından resmi olarak açıklanmamasının sebebini Asist Analiz ortaya çıkardı. Dün başkan Ahmet Nur Çebi ve yöneticilerle bir araya gelen ve 1.5 yıllık sözleşme için el sıkışan Sergen Hoca’nın henüz kamuoyuna resmi bir şekilde tanıtılmama nedeninin Abdullah Avcı olduğu ortaya çıktı.


ABDULLAH AVCI ÇEKLERİ REDDETTİ

Avcı ile sözleşmeyi tek taraflı feshetme kararı alan Beşiktaş Yönetimi, tecrübeli teknik adamın geçmiş alacaklarının henüz ödenmemesi sebebiyle fesih için imza atmadığı ve kendisine önerilen çekleri de kabul etmediği öğrenildi.

İŞTE OĞUZHAN ÖZYAKUP'UN YENİ TAKIMI...


Hala Beşiktaş’ın teknik direktörü olarak gözüken Abdullah Avcı’nın şu saate kadar herhangi bir imza atmaması nedeniyle Sergen Yalçın da açıklanamıyor.

YÖNETİM YOĞUN ÇABA HARCIYOR

Yönetim acil kaynak arayışıyla bu sorunu çözüp Çaykur Rizespor müsabakasında Sergen Hoca’yı sahaya çıkarmak için yoğun çabalarda bulunuyor. Bu kriz çözüldükten sonra Yalçın ve ekibine lisans çıkarılabilecek. (Asist Analiz Özel Haber / Kartal Yiğit)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder