Oğuzhan Özyakup'tan veda mesajı! "Olmadığım biri gibi gösterildiğim haberlere uyandım" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Oğuzhan Özyakup'tan veda mesajı! "Olmadığım biri gibi gösterildiğim haberlere uyandım"

Share This

Oğuzhan Özyakup, Hollanda ekiplerinden Feyenoord'a kiralık olarak transfer oldu.


siyahlabeyaz | 27 yaşındaki oyuncu, sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı.


İşte Oğuzhan Özyakup'un yaptığı açıklamalar:

19 yaşımda Beşiktaş Ailesi’ne katıldım. Beşiktaş’ta, Beşiktaş ile büyüdüm.

Yaklaşık 8 senedir hep gurur ve mutlulukla giydim siyah beyaz formamı.

Her futbolcuya nasip olmayacak mutluluklar yaşadım, kupalar kaldırdım. Futbolla ilgili en güzel ve en özel anılarımın hemen hepsini Beşiktaş’ta yaşadım. Son dönemde maalesef bir o kadar da üzüldüm. Çok konuşmadım, çok paylaşmadım bazı şeyleri.

Para ile ilgili sorun çıkarttığıma dair haberler yapıldı. Haklı oldukları için değil, kulübümle ilgili “içeride alacağım var” diye açıklama yapmak bana yanlış geldiği için mecbur kalıncaya kadar açıklama yapmak istemedim. Ailem ve aile hayatım hep aynı düzende devam etmesine rağmen, maksatlı ve olmadığım biri gibi gösterildiğim haberlere uyandım. Belki daha iyi yönetebilirdim, belki daha çok konuşmam gerekiyordu. Tek mücadelemin sadece kendimle, kendimi geliştirmek için olmasını istedim ama aynı anda farklı konularla mücadele ederken buldum kendimi.

İnanıyorum ki bu ara her konuda çok iyi gelecek.

Uzun ilişkiler zordur. Her uzun ilişkide de inişler çıkışlar, iyi günler kötü günler olur. Bu bir veda değil. Daha uzun ömürlü bir ilişki için sadece bir ara... Her şey için teşekkür ederim.

Sevgi ve Saygılarımla,
Oğuzhan

(ortacizgi.com)
Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder