Ahmet Nur Çebi’den Fikret Orman’a çok sert yanıt : "Halt yediğini kabul et, seni de...!" - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Ahmet Nur Çebi’den Fikret Orman’a çok sert yanıt : "Halt yediğini kabul et, seni de...!"

Share This

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, düzenlediği basın toplantısında eski başkan Fikret Orman’a yanıt verdi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, düzenlediği basın toplantısında birçok konuya dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çebinin açıklamalarından satır başları şu şekilde:


“BU KULÜP NAMUSUYLA YAŞAYACAK”

“Bu kulüp namusuyla, onuruyla, kapısında haciz memuru olmadan yaşayacak. Ama destekle... Yanımda olursanız ben başarırım. Beni terkederseniz, bir şey yapamam. Etten kemikten bir insanım ben...”

“HALT YEDİĞİNİ KABUL ET, SENİ DE KUCAKLAYALIM”

“Ben Ali Koç değilim diye beni ezmeye mi çalışıyorsun? Sen parayı harcayacaksın, vatandaş gelip senin borçlarını ödeyecek. Ayıptır, bir sus artık. Bir başını öne eğ, yedik bir halt de, seni de kucaklayalım. Senin samimiyetine nasıl inanacağım ben? Güçlü başkan olmak para mıdır ya? Ben paradan utandığım kadar hiçbir şeyden utanmıyorum. Davul çaldırmamız ne kadar koymuş arkadaşa? Yahu davul çaldım, ne olmuş ayıp mı ettim?”

“HER ŞEYİMİZ 12 YIL TEMLİKLİ”

"Şu an her şeyimiz temlikli. Biletler, tozluklar, omzumuz, tüm reklamlar... Banka şöyle söylüyor: bundan sonra herhangi bir gelirin olursa bana getireceksin. Sözleşme öyle. Temlikler 12 yıllık verilmiş. Kartal Yuvası mağazaları felaketin içinde yüzüyor. Kartal Yuvası mağazalarında elektrik parası ödeyecek paramız bile yok. Biz bu şartlarda burayı çeviriyoruz. Artık tek bir yol kaldı: bağış kampanyası. Beşiktaş'ı Beşiktaş'tan başka kimse kurtaramaz. Zaten başkasına da ihtiyacımız yok." (Asist Analiz)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder