Ali Ece: Beşiktaş'ta ortam dahada sertleşecek! - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Divan Kurulu'nda kulübün eski başkanı Fikret Orman'ın bir televizyon programında yaptığı açıklamalarına sert cevaplar verdi. Ali Ece, Ahmet Nur Çebi'nin sert açıklamalarını NTV'de yayınlanan 90+ programında değerlendirdi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, dün Vodafone Park'ta gerçekleşen Divan Kurulu'nda eski başka Fikret Orman'ın açıklamalarına sert yanıtlar verdi. Ali Ece, bu açıklamaları NTV'de değerlendirdi.


Beşiktaş'ta ortamın dahada sertleşeceğini dile getiren Ali Ece, 'Ortamın bu konuda dahada sertleşmesini bekliyorum. Beşiktaş'ta iyi gidişatın düşüşe doğru başlama miladı Fikret Orman ile Ahmet Nur Çebi arasındaki, daha doğrusu ikisinin arasındaki değil Ahmet Nur Çebi, Erdal Torunoğulları ve diğer başarıda mühim payı olan yöneticiler. O dönem hep beraber başarılılardı. Ama Fikret Orman başarılı bir yolda giderken yol arkadaşını değiştirmeyi tercih etti. Neden olduğunu uzun yıllar konuşacağız. Olayın tespiti bu.' yorumunu yaptı.

Kulübün üye sayısının çoğaltılması gerektiğini belirten Ali Ece, 'Nacizane bir önerim var. Feda sezonunda yıllardır Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi ve diğer yöneticiler uyumlu şekilde eş güdümlü çalışırken, en doğru proje Beşiktaş'ın üye sayısının çoğaltılmasıydı. Nedense o durdu. Ben anlamış değilim. Ve çoğu insan üye olmak isterken, paraları yatırmalarına rağmen onların üyelikleri geçersiz gözüküyor. Buradan sesleniyorum: Üyelikleri açın, Atletico Madrid gibi yapın. ' dedi. (Fanatik)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder