Baghdad Bounedjah transferinde Beşiktaş'ın umudu - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ta Sergen Yalçın'ın transferine onay verdiği Baghdad Bounedjah konusunda en büyük umut oyuncunun Avrupa'da oynamak istemesi.


siyahlabeyaz | Beşiktaş'ın Baghdad Bounedjah transferinde son dakika gelişmesi. Kesinlikle iyi bir forvet ve iyi bir kaleci isteyen Sergen Yalçın önüne gelen Baghdad Bounedjah ismine onay verdi..


Yönetim ise mali açıdan Cezayirli oyuncu için bir araştırma yaptı. Oyuncunun Katar’ın Al Sadd takımında oynaması ve kulübün ciddi anlamda çok büyük bir mali yeterliliği olması yönetimi, ''paramız yetmez...'' diyerek umutsuzluğa düşürdü. Ancak 28 yaşındaki Baghdad’ın daha önce verdiği röportajlarda, ''kariyerimi bitirmeden Avrupa’da oynamak istiyorum. Para bir yerden sonra önemli olmuyor'' sözlerini kullanarak, Cezayirli oyuncu konusunda Al Sadd’ın ikna edilebileceği düşünülüyor.

YENİ OĞUZHAN, TOLGAY VE OLCAY GELİYOR MU?


Sergen Yalçın'ın olur verdiği Baghdad için Beşiktaş’ın hamle yapıp yapmayacağı ya da nasıl bir yol izleyeceği önümüzdeki günlerde netleşecek. Cezayirli oyuncu kariyeri boyunca Avrupa’da herhangi bir takımın formasını giymedi. (Fotospor)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder