Beşiktaş'ta yeni sezon hedefi 30 milyon euro - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ta yeni sezon hedefi 30 milyon euro

Share This

Kulüpteki mali sorunlara acil çözüm arayan Beşiktaş Yönetimi iki önemli adım atacak. İlk olarak futbolcuların birikmiş alacaklarını yapılandırmak isteyen siyah-beyazlılar, yüksek yıllık ücret alan oyunculara da indirimli yeni sözleşmeler imzalatmayı planlıyor.


siyahlabeyaz | Siyah-beyazlı camiadan çok büyük destek gören Sergen Yalçın'ı takımın başına getirerek yeni bir dönemin kapısını açan Beşiktaş Yönetimi, futbol takımındaki giderler konusunda bazı futbolcularla masaya oturdu. Öncelikle oyuncuların birikmiş borçları konusunda pazarlığa giren yönetimin bu konuda olumlu dönüşler aldığı ortaya çıktı.


Yeni sezon öncesi tüm takımdan borçsuzluk belgesi almak için birikmiş maaşlarda indirime gitmeye çalışan siyah-beyazlılar, Domagoj Vida, Jeremain Lens, Adem Ljajic, Kevin N'Koudou gibi yüksek kontratlı bazı isimlerden de indirim talep edecek. Eski kontratların güncellenmesi halinde, devletin bu kontratları yeni vergi sistemine alıp almayacağı konusunda emin olan yönetim, yerli-yabancı olmak üzere takımın büyük çoğunluğuna indirimli sözleşmeler teklif edecek.

MAÇA DAMGA VURAN AN! SERGEN YALÇIN O İSMİN YANINA NEDEN GİTTİ!


Hem geçmiş alacakları yeniden yapılandırmak hem de yüksek kontratları aşağıya çekerek önemli bir tasarrufa gitmek isteyen Beşiktaş Yönetimi, öncelikle bu sezonu problemsiz tamamlamayı planlıyor. Mali açıdan sezonu sorunsuz geçmek isteyen siyah-beyazlılar, yeni sezonda takımın bütçesini 30 milyon euronun altına çekmeye çalışacak. Birçok kiralık oyuncuyla da yollarını ayıracak olan siyah-beyazlı yönetim, takım içerisindeki bazı isimlere gelmesi muhtemel teklifleri de değerlendirmeye alacak. (Milliyet)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder