Beşiktaş'ta Gökhan Gönül ve Caner Erkin'e yapılan teklif ortaya çıktı! İşte o teklif... - Son Dakika Beşiktaş Haberleri, Transfer, Puan Durumu ve Fikstür | siyahlabeyaz.net

Beşiktaş'ta Gökhan Gönül ve Caner Erkin'e yapılan teklif ortaya çıktı! İşte o teklif...

Share This

İç transferde fedakarlık beklediği isimlerin en başında gelen Caner ve Gökhan’ın durumları belli oldu.


siyahlabeyaz | Beşiktaş’ta transfer hareketliliği sürüyor, sezon bitmeden iç transferde hangi oyuncular ile yolların devam edileceği hangi oyuncularla yolların ayrılacağı konusunda planlamalar yapılmaya başlandı.


Sergen Yalçın yönetimiyle tekrardan taraftar ve camia birleşimini sağlayan Beşiktaş’ta transfer hareketliliği sürüyor. Yapılacak ilk iş kadrosunda yüksek maaş alan ama düşük performans alınan oyuncularla yollar ayrılacak.

Siyah Beyazlı ekip, kiralık olarak forma giyen Karius, Rebocho, Elneny ve Diaby ile de yollarını ayıracak. Erdal Torunoğulları’nun başında bulunduğu transfer komitesi ise hem Hollanda’da hem de Almanya’da gurbetçi futbolcular ile temas halinde.

İç transferde fedakarlık beklediği isimlerin en başında gelen Caner ve Gökhan’ın durumları ise belli oldu. Asist Analiz’in edindiği bilgiye göre, iki oyuncuya da 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık kontrat önerildiği ve anlaşma zemininin oluşturulduğu öğrenildi.

Oyuncuların bu kontratları kabul etmeleri halinde senelik 1 milyon Euro + maç başı ücret ile oynayacağı da gelen bilgiler arasında.
(Asist Analiz)

Diğer son dakika Beşiktaş haberleri için siyahlabeyaz..


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder